A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kolumbie - Diskuze

Původní dotaz

Kolumbie, San Andres 3/3 (2/2010)

30.11.-0001 00:00:00 | Zafod Biblbrox
Zafod Biblbrox
Z některých komentářů lze vycítit jakousi kritiku, či spíše jedovatou jízlivost, takovéto to domácí remcání... :-x
A to rozhodně není hezké, to sem na Orbion nepatří !
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Pavaonka 09.06.2010 14:14

panečku, to je ale nádhera!

Zafod Biblbrox 13.03.2010 18:33

On zase San Andres tak špatný není. V tomto roce sice máme ještě Egypt a Keňu nebo Mosambik, ale v únoru 2011 jsme tam jako na koni. Kokain tam stojí cca 50,-kč a efedrin téměř v každé drogerii kolem 2,-Kč, a ten je do fitness v ČR lepší než kofein nebo guarana s taurinem, creatinem, HMB apod. dohromady. Prostě Kolumbie je Kolumbie.

babička Lála 10.03.2010 20:36

dneska nejsem línej se přihlásit... zafode, di do nich a nedej se ! nikdy jsem nenavštívil fotogalerii někoho 2x, ale tady to prostě žije ! má to styl a spád !
já taky lituju, že VELKÁ pi.a nemá profil, určo bych ho navštívil. a kdyby mi to dovolila, dal bych si ji do přátel, protože to je velmi cool nick.
ale kdo ví, možná je to chlap. lidi si dávaj divný nicky, viď ;-)

Zafod Biblbrox 09.03.2010 12:59

kačabě jsem pohlednici již poslal, velké pini nelze, tak ať se mrkne na fotku a text přidávám:
Pozdrav z kouzelného hotelu San Luis zasílá Zafod. Měli jsme prostě smůlu, přeříkali jsme různá zaklínadla, ale nic. Pařezy a pytle s pískem se v pláž pod kokosovými palmami ne a ne proměnit. S Pozdravem Zafod

Zafod Biblbrox 09.03.2010 12:44

Pro "línej se přihlásit ". Děkuji za upozornění, hned posílám foto 79 jako pohlednici kačabě a velké Pini. Silnej kalibr, co? ;-)

babička Lála 09.03.2010 09:58

... poslední VĚTA ... jsem chtěl napsat :-(

babička Lála 09.03.2010 09:56

ahoj, furt přemejšlim, jestli máš nebo nemáš překlep ve jméně (nicku). dát si nick "Velká Piňa", to chce odvahu.... 8-O

ale k věci : souhlasím s tebou, leč právě proto je zafodův příspěvek cenný. jak se mám rozhodnout, že tam nechci, když se budou fšichni nekriticky rozplývat ? tvoje poslední dává smysl právě v kontextu zafodových fotogalerií (nebo zafodovích? teď nevim :-? )

8-)

Velká Piňa
08.03.2010 19:14 213.192.60.***

:-D ale to neni kritika!! kazdemu se libi neco jineho..ano, panovi se tam nelibilo a ja mu "to" neberu.. NENI to tam pozlacne. ANO, je tam bordel, jako v EGT v TUN na Krete....proste vsude ;)ja tam totiz neletela kontrolovat, zda je v jinych hotelech plno, jestli je tam neporadek atd. Ja letim na dovolenou a to kamkoliv , relaxovat 8-) asi jsem nenarocna.Me ohromilo prave to, ze to tam neni jeste tak "zdevastovane turistama" a neni to tak komercni, jako v treba uz zminovanem EGT apod.takze pro me RAJ na ZEMI. ;-) 8-) A kdo tam chce, at leti a kdo ne, tak at leti jinam !tot?:-D :-D :-D

línej se přihlásit
08.03.2010 09:29 193.85.165.***

dobrá bitva tady! zafod je nyní trochu v defenzívě, ale uvidíme příští dny, jestli najde odpověď na zdrcující kritiku velké pi.i a kačaby 8-O

iveta.s 06.03.2010 19:30

Fantastický komentář, kam se hrabou průvodci. :-P

Zpět na všechny diskuze